Kontaktujte nás: info@fly-fly.eu
0 Kč

JARO - LÉTO - PODZIM - ZIMA ... Mikulášská PARTA je prostě v každém ročním období príma!

Na nezbedníčky si nás můžete objednat kdykoliv! 

Jeden jedinečný den 5.12. - jedna naklonovaná jedinečná MIKULÁŠSKÁ parta takřka v celé České republice! 

Mikulášská PARTA! Je Vám k dispozici v 13 městech České republiky, a to nejen na Mikuláše!

PRAHA - BRNO - OLOMOUC - OSTRAVA - ZLÍN - PARDUBICE - H. KRÁLOVÉ - LIBEREC - ÚSTÍ NAD LABEM - PLZEŇ - K.VARY - ČESKÉ BUDĚJICE  - ML. BOLESLAV v těchto měste a to i v okolí 

Dle dohody lze zařadit i jiná města v ČR! K dispozici jsme nejen pro domácnost, ale i  obchodní centra, nemocnice, školky aj. S individuálně nastavenou cenou. 

Časté otázky:

Jak vypadá Vaše vypečená partička?

Těšit se můžete na MIKULÁŠE - ANDĚLA - 2 ČERTY - SNĚHULÁKA nebo jinou pohádkovou postavu. 

Do kdy přijímáte objednávky na nejvíce vytížený termín 5.12.? 

Objednávky přijímáme do 20.11 :) Poté již plánujeme cesty :) 

Jak mohu objednat a zaplatit? 

Stačí napsat email na project@fly-fly.eu a my Vám pošleme veškeré informace. Mimo jiné i listinu pro pochvaly a hříchy Vašich ratolestí :) Platba probíhá převodem na základě vystavení dokladu, který Vám také přijde s instrukcemi. (Platba v hotovosti na místě není, bohužel, možná) 

Jak probíhá domluva času a Vaše návštěva u nás? 

Nebojte se nic :) Mikulášská  parta je banda profíků! Týden před termínem naší návštěvy Vám pošleme časové rozmezí, v kterém se u Vás objevíme. Dále pak v daný den 15-10 min předem zavoláme, abyste nám nenápadně doručili balíček pro Vaši ratolest.  Již podle zaslaných instrukcí budeme vědět, jak moc si přejete abychom své role hráli :) Níže Vám uvádíme stručně v bodech. 

- V tichu se ozývá řinčení řetězů a řádění čertů. Samozřejmě, že anděl čerty napomíná, a snaží se je ukáznit.

- Objevíme se před natěšenými  očičky malých nezbedníků, necháme čertíky ať si trošku zablbnou. Mikuláš už si ale sjednává patřičný pořádek.

- Andílek pohladí nezbedníčka po tváři a ujistí ho, aby se nebál. Mikuláš současně začíná svůj svatý proslov a klade otázky, uměrně k věku nezbedníčka :) Ten slibuje,  že už bude hodný, a že se pro příští rok polepší. Zakončíme basničkou či písničkou, kterou i čertíci budou notovat s nezbedníčkem. Závěrem předává andílek balíček a sněhulda tančí svůj vítězoslavný taneček :) :) :) 

 Co vše za cenu získáme, a kolik Mikulášská parta stojí? 

Zajistíme profesionální herecké vystupování, ze kterého nebudete zklamaní. Vše bude na míru Vám a Vašim dětem. Dále získáte SOS pohádkovou vizitku na akční návštěvu naší partičky v průběhu proku. Dorazí k vám  :) Mikuláš - ANDĚL - 1 ČERT - 2 ČERT a SNĚHULÁK či jiná pohádková postava - za cenu 1.450,- včetně DPH. Cena je maximálně pro 2děti a každé dítko navíc je za příplatek 200,- 

Co od Vás děti dostanou? 

Mikulášská parta má svoje parťáky, a tak obdrží dětičky i drobné pozornosti od nás! Mimo jiné dostanou maminka a tatínek SOS tématickou pohádkovou vizitku s telefonem na přímou linku do pekla, aby mohli na nezbedníčka kdykoliv rychle zavolat  vyšší moc našeho peklíčka :)

Kolik dětí může být na jedné Vaší návštěvě ? 

Dětiček může být, kolik si žádáte, ale navyšuje se odměna. Vždy za jednu odměnu počítáme s maximálním počtem dvou nezbedníčků. 

Objednávky nejpozdeji do 20.11 PEKELNÁ LINKA: 736 433 985 nebo email project@fly-fly.eu